Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Представники БДМУ взяли участь у громадському форумі

Представники БДМУ взяли участь у громадському форумі

22 грудня 2015 року Чернівцях відбувся громадський форум «Влада і громада: чесна розмова про майбутнє Чернівців», ініційований Громадським рухом ЧЕСНО в Чернівцях та ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» спільно з громадською ініціативою «InfoKey». Представники громадських та політичних організацій, чиновники, експерти обговорити стратегічні питання розвитку Чернівців, енергетичну безпеку та енергоефективність міста, розвиток інфраструктури та безбар’єрного середовища, а також питання відкритості та підзвітності новообраної Міської ради. Викладач кафедри психології та соціології Аліна Тодоріко і завідувач сектору сприяння працевлаштуванню випускників Аліса Жуковська також взяли участь у форумі.

Форум охоплював три дискусійні панелі:

1) Ефективна співпраця громади з Міською радою: як досягти прозорості та підзвітності?

2) Як перетворити Чернівці на енергопатріотичне місто?

3) Розвиток транспортної інфраструктури та мобільності: куди рухатись?

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».