Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

6 червня 2017 року відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.

На  засіданні були присутні проректор з науково-педагогічної роботи І.В. Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Н.І. Зорій, помічник ректора з соціальних питань Ю.О. Рандюк.

Під час зустрічі було обговорено пріоритетні напрямки розвитку студентського самоврядування в університеті, питання інтенсифікації та оптимізації навчального процесу, розглядалися також питання доступності навчання, проблеми викладання навчальних дисциплін налагодження системи зворотного зв’язку між студентами і викладачами, побутові умови в гуртожитку тощо.

Під час зустрічі Тарас Миколайович привітав студента 3-го курсу медичного факультету № 1 Мафтичука Божедара з обранням на посаду голови Студентської ради БДМУ. Члени Студентської ради мали можливість задати запитання ректору, які стосуються навчання та побуту.

Галерея зображень:
Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

В БДМУ обрано нового Голову Студентської ради

17 травня 2017 року у Палаці «Академічний» відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування БДМУ.

Зустріч з членами наукового товариства «Юннат»

У рамках співпраці між Міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради та Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет» на кафедрі психології та соціології було організовано зустріч з членами наукового товариства «Юннат».