Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Учасниками круглого столу були лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-інфекціоністи, педіатри. Увага слухачів акцентувалася на актуальних питаннях сучасних методів діагностики та лікуванні бронхіальної астми у дітей. Крім того, розглядалися питання лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей. Всі лікарі взяли участь у жвавій дискусії з питань раціональної антибіотикотерапії у дітей.

Також за участю кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб в Обласній дитячій клінічній лікарні м. Чернівці відбулося обговорення проблемних питань бронхіальної астми у дітей. Участь у засіданні взяли лікарі всіх відділень ОДКЛ, лікарі-алергологи дитячих поліклінік, лікарі-інтерни, студенти 6-го курсу. Доцентом Тарнавською С. були висвітлені епідеміологічні особливості перебігу бронхіальної астми у дітей та дорослих у Чернівецькій області. Акцентувалася увага на проблемах гіподіагностики захворювання в ранньому віці та особливості тактики ведення в підлітковому віці. За участю лікарів-алергологів Питлик-Ященко М. та Дмитрук Т. були розглянуті механізми та особливості проведення алергенспецифічної імунотерапії алергічних хвороб у дітей.

“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.

“Круглий стіл” на кафедрі педіатрії та медичної генетики

Під час проведення круглого столу, присвяченого 70-річчю Буковинського державного медичного університету, студентів ознайомлено з історією кафедри педіатрії та медичної генетики.

У процесі спілкування студентів зацікавили наукові здобутки кафедри.