Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Учасниками круглого столу були лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-інфекціоністи, педіатри. Увага слухачів акцентувалася на актуальних питаннях сучасних методів діагностики та лікуванні бронхіальної астми у дітей. Крім того, розглядалися питання лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей. Всі лікарі взяли участь у жвавій дискусії з питань раціональної антибіотикотерапії у дітей.

Також за участю кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб в Обласній дитячій клінічній лікарні м. Чернівці відбулося обговорення проблемних питань бронхіальної астми у дітей. Участь у засіданні взяли лікарі всіх відділень ОДКЛ, лікарі-алергологи дитячих поліклінік, лікарі-інтерни, студенти 6-го курсу. Доцентом Тарнавською С. були висвітлені епідеміологічні особливості перебігу бронхіальної астми у дітей та дорослих у Чернівецькій області. Акцентувалася увага на проблемах гіподіагностики захворювання в ранньому віці та особливості тактики ведення в підлітковому віці. За участю лікарів-алергологів Питлик-Ященко М. та Дмитрук Т. були розглянуті механізми та особливості проведення алергенспецифічної імунотерапії алергічних хвороб у дітей.