На кафедрі догляду за хворими відбулися заходи до Дня медичної сестри

12 травня студенти коледжу БДМУ спеціальності «Сестринська справа» БДМУ відзначили професійне свято – Всесвітній день медичної сестри.

З цієї нагоди співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ провели лекцію на тему: «Історія становлення медсестринства у БДМУ», яку прочитав доцент Гайдуков В’ячеслав Анатолійович. Організація таких лекцій сприяє формуванню наукового світогляду та набуттю знань з історії становлення медсестринства на Буковині і в БДМУ.

Викладачі БДМУ взяли участь у психологічних фестивалях

З метою популяризації діяльності Медико-психологічного центру БДМУ з надання психологічної допомоги співробітники центру Осипенко В.А., Пендерецька О.М., Поліщук О.Ю. взяли участь у проведених у Чернівцях психологічних фестивалях:

Викладачі БДМУ долучилися до придбання реанімобіля

Чернівецькі волонтери та небайдужі мешканці міста на зібрані кошти придбали сучасний реанімобіль для бійців у зоні АТО.

Для молодих лідерів провели тренінг особистісного зростання

4 березня у рамках проекту студентського самоврядування Школа лідера,

На Буковині вибрали кращу медсестру

Бойчук Тарас Миколайович

Сьогодні, 17 жовтня, у приміщенні палацу «Академічний» відбувся конкурс «Краща медична сестра області 2012».