Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.

З цієї нагоди викладачами кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ проведено низку заходів. Студенти коледжу мали змогу прослухати лекцію старшого викладача Лідії Потапової «Феномен українського козацтва». На завершення доктором історичних наук Мойсеєм А.А. та старшим викладачем Потаповою Л.Б. було проведено круглий стіл з міні-презентацією «Вірність традиціям українського козацтва» зі студентами медичного факультету № 2 та студентами коледжу БДМУ де були представлені доповіді студентів медичного факультету № 2.