«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.

З цієї нагоди викладачами кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ проведено низку заходів. Студенти коледжу мали змогу прослухати лекцію старшого викладача Лідії Потапової «Феномен українського козацтва». На завершення доктором історичних наук Мойсеєм А.А. та старшим викладачем Потаповою Л.Б. було проведено круглий стіл з міні-презентацією «Вірність традиціям українського козацтва» зі студентами медичного факультету № 2 та студентами коледжу БДМУ де були представлені доповіді студентів медичного факультету № 2.

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

В БДМУ проведено “круглий стіл” присвячений першій Конституції України

Конституція Пилипа Орлика є однією з перших у світі конституцій, яка була прийнята у Бендерах на зборах козацтва 5 квітня 1710 року. В історії вона залишилася, як оригінальна правова пам’ятка. Такий документ правового характеру вперше в Європі обґрунтовував можливість існування парламентської демократичної республіки.

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.