Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач кафедри психології взяла участь у міжнародному симпозіумі

23-28 червня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у Симпозіумі«Лідерство та зміни в країнах Східного Сусідства та Південного Середземномор’я»,

що проходив у Стамбулі (Хейбеліада), Туреччина. Захід було організовано Центром міжнародних та європейських студій Університету Кадір Хас (Kadir Has University) за підтримки the Black Sea Trust for Regional Cooperation і Програми безпеки Чорноморського регіону Гарвардського університету й об’єднав молодих експертів та спікерів з понад двадцяти країн.

Учасники симпозіуму обговорили перспективи розвитку регіону з урахуванням сучасних викликів безпеці, у тому числі анексії Криму та війни на Сході України. Тематично дискусія була поділена на три секції: регіональний вимір (Чорноморський регіон, Кавказ, Близький Схід, Середземномор’я, Європейський Союз та країни Східного сусідства, Росія), галузева співпраця (енергетика, медіа, гендерні питання, демократизація, громадянське суспільство), а також діалог між учасниками та сприяння подальшій співпраці з метою протидії сучасним викликам регіональної і глобальної безпеки. Серед запрошених спікерів були представники академічних, урядових кіл та громадянського суспільства.