Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Урочисте відкриття виставки розпочалося привітанням ректора університету Тараса Бойчука. Він наголосив на тому, що за 70 літ Буковинський державний медичний університет подарував Україні та світу не тільки талановитих, відомих науковців і лікарів, але й відомих творчих особистостей – Героя України, композитора, поета, музиканта Володимира Івасюка, поета-пісняра, народного артиста України, громадського діяча Михайла Ткача та багатьох інших. А сьогодні вже наступне покоління студентів та викладачів презентує свої роботи, які вирізняються оригінальним художнім стилем, випромінюють особливу, позитивну енергетику.
На відкриття завітали поважні гості – начальник Управління культури Чернівецької ОДА Віра Китайгородська, директор Обласного художнього музею Інна Кіцул, заступник голови Чернівецької організації Національної спілки художників України, художник декоративно-вжиткового мистецтва Манолій Тирон. Вони тепло привітали митців, учасників виставки та високо оцінили їх мистецький талант.
До присутніх звернулася доцент кафедри фізіології ім. Я. Д. Кіршенблат Олена Ясінська, чиї роботи сьогодні також представлені. «Це дуже хвилюючий момент, оскільки кожен з авторів, які представили свої роботи, відкривається з іншого боку, про який можливо ніхто раніше не знав і не чув. Для нас Ваша увага надзвичайно приємна і цінна», - зазначила Олена.
На виставці представлено 112 робіт різних жанрів, у які студенти та викладачі університету вклали свій творчий потенціал та натхнення. Виставка триватиме три тижні.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.