Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти з Молдови переймали досвід своїх колег у БДМУ

У рамках співпраці між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Державним університетом медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова) 12 студентів з Кишинева приїхали у Чернівці за програмою білатерального стажування у 2015 році. За тиждень перебування у БДМУ студенти-медики з Молдови побували на лекціях, практичних заняттях та воркшопах професорів і доцентів вузу, відвідали клінічні бази, де взяли участь у майстер-класах провідних фахівців медичного університету Буковини.

Студенти-медики зустрілися з ректором Тарасом Бойчуком та обговорили питання дистанційного навчання, академічної мобільності, моніторингу та впливу студентського самоврядування на формування якості освіти. У заключний день перебування в Чернівцях відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Герушем, який вручив їм сертифікати учасників програми. Керівник Медико-психологічного центру БДМУ, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Олександр Поліщук розповів гостям про психологічні тренінги та інтенсиви, які щорічно проводяться на базі університету. Під час зустрічі студенти ділилися враженнями про практику та обговорювали плани на подальшу співпрацю.

За словами студентів ДУМФ ім. Н. Тестеміцану, такі програми академічної мобільності дозволяють не тільки розширити свої знання, але й знайти нових друзів.

З 2010 року між БДМУ та ДУМФ ім. Н. Тестеміцану постійно відбувається обмін студентами та офіційними делегаціями, проводяться спільні фундаментальні та прикладні наукові дослідження в області медицини, організовуються наукові симпозіуми та конференції, видаються навчальні посібники та монографії, проводиться підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та лікарів.

Студенти провели благодійні змагання зі складання пазлів

11 червня з ініціативи студдекана медичного факультету №2 Дмитра Косована, за підтримки студентів та сприяння декана факультету Володимира Глубоченка було проведено акцію «Склади пазл мрії».

Студенти-іноземці БДМУ взяли участь у фестивалі «Буковинська весна»

Протягом трьох днів на теренах Буковини проходив лінгвістичний фестиваль «Буковинська весна»,

у рамках якого відбулися семінар з інтерлінгвістики, парад еко-флешмобів «Екологія спілкування», презентація мов, алфавітів та культур, етно-території, етно-майстерні.

Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

Кафедра інфекційних хвороб та епідеміології у співпраці з деканатом №1 БДМУ провели студентську просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з малярією.