Студенти з Молдови переймали досвід своїх колег у БДМУ

Студенти з Молдови переймали досвід своїх колег у БДМУ

У рамках співпраці між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Державним університетом медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова) 12 студентів з Кишинева приїхали у Чернівці за програмою білатерального стажування у 2015 році. За тиждень перебування у БДМУ студенти-медики з Молдови побували на лекціях, практичних заняттях та воркшопах професорів і доцентів вузу, відвідали клінічні бази, де взяли участь у майстер-класах провідних фахівців медичного університету Буковини.

Студенти-медики зустрілися з ректором Тарасом Бойчуком та обговорили питання дистанційного навчання, академічної мобільності, моніторингу та впливу студентського самоврядування на формування якості освіти. У заключний день перебування в Чернівцях відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Герушем, який вручив їм сертифікати учасників програми. Керівник Медико-психологічного центру БДМУ, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Олександр Поліщук розповів гостям про психологічні тренінги та інтенсиви, які щорічно проводяться на базі університету. Під час зустрічі студенти ділилися враженнями про практику та обговорювали плани на подальшу співпрацю.

За словами студентів ДУМФ ім. Н. Тестеміцану, такі програми академічної мобільності дозволяють не тільки розширити свої знання, але й знайти нових друзів.

З 2010 року між БДМУ та ДУМФ ім. Н. Тестеміцану постійно відбувається обмін студентами та офіційними делегаціями, проводяться спільні фундаментальні та прикладні наукові дослідження в області медицини, організовуються наукові симпозіуми та конференції, видаються навчальні посібники та монографії, проводиться підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та лікарів.