Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

НАУКА – ПРАКТИЦІ. 4 червня у Глибоцькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся День сімейного лікаря. У роботі заходу взяли участь фахівці Буковинського державного медичного університету, які презентували доповіді, присвячені актуальним проблемам ревматології та дитячої інфектології.
Зокрема, доцент кафедри внутрішньої медицини Лариса Волошина у лекції “Нестероїдні протизапальні препарати у практиці сімейного лікаря” торкнулася питань диференційованого вибору протизапальних засобів за різних ревматологічних захворюваннях. У доповіді “Гострі кишкові інфекції у дітей” асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Микола Гарас висвітлив основні підходи до лікування даних захворювань на амбулаторному етапі у дітей раннього віку, що актуально саме напередодні сезонного підйому захворюваності.
Наприкінці засідання відбулася жвава дискусія та обговорення. Завдяки виїзній формі роботи співробітників університету присутні лікарі загальної практики – сімейної медицини району мали реальну можливість удосконалити тактику лікування ревматологічних хворих, ознайомитися з практичними аспектами терапії кишкових інфекцій у дітей безпосередньо на базі районного центру первинної медико-санітарної допомоги без тривалого відриву від місця роботи.
Саме такий зручний формат взаємодії, на думку присутніх, є запорукою подальшої плідної співпраці медичного університету та лікувально-профілактичних закладів області.