Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це прекрасне свято уособлює ніжність, красу та любов, вселяє надію. Без Вас, наші дорогі, неможливо уявити цей світ. Все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, кохання, мир та гармонія – пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, тепла і любові.

Берегині домашнього вогнища і людського роду, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління у покоління традиції національної духовності, культури, мудрості. Щедрість Ваших душ дарує тепло, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру у щасливе майбутнє.

Важко назвати сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити професію без чарівних посмішок і небайдужих жіночих сердець. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять вагомий внесок у розвиток освіти і науки, допомагають нам, чоловікам, гідно пройти всі випробування, надихають на добрі справи та великі звершення.

Дорогі жінки! Ваш внесок у розбудову нашого університету неоціненний. Ви невтомно працюєте і досягаєте найвищих результатів. Авторитет і визнання БДМУ постійно зростають, й у цьому Ваша велика заслуга.

Низький уклін Вам, за сумлінну працю і розуміння. Дякуємо за те, що Ви створюєте в колективах атмосферу підтримки, взаємоповаги і гармонії.

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття надихають на нові творчі успіхи і життєві перемоги. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих починаннях. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода.

З повагою,

Ректор                                                                         Тарас Бойчук