Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Як сказав Гіппократ, «Любов до мистецтва лікувати – це і є справжня любов до людства».

У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності лікаря. І це вповноважує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.

Висловлюю щиру вдячність викладачам Буковинського державного медичного університету, які професійно поєднують дар навчати та лікувати і передають свої знання й досвід майбутнім лікарям. Саме Ви, шановні, готуєте фахівців-медиків, людей високої моралі та інтелігентності.

Безперечно, одним із основних спрямувань діяльності університету є лікувальна робота, яка здійснюється в тісній співпраці з практичною охороною здоров'я області та міста. БДМУ надає посильну допомогу практичній охороні здоров'я Буковинського краю – лише за минулий рік співробітниками клінічних кафедр університету проведено більше 200 тисяч консультацій та професорських обходів у лікувальних закладах міста та області.

В університеті ефективно працюють Науково-дослідна лабораторія, Медичний консультативний центр та Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка». Також успішно функціонують 8 лікувальних Центрів університету в закладах міського та обласного підпорядкування та два навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги.

Переконаний, що наші професійні відносини з практичною охороною здоров’я будуть й надалі зміцнюватися заради збереження життя та здоров’я буковинців та реформування вітчизняної медицини. Висловлюю щиру подяку керівникам та працівникам лікувально-профілактичних закладів міста та області за посильну допомогу у підготовці медичних кадрів. Тому що тільки в професійному середовищі ми можемо виховати справжнього висококваліфікованого лікаря.

Дорогі колеги-медики, студенти, щиросердно вітаю Вас із сьогоднішнім святом! Щиро бажаю професійної самореалізації, особистого благополуччя, здоров’я Вам і Вашим близьким. Нехай незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили.

З повагою

Ректор                                                                                      Т.М.Бойчук