Шановні першокурсники, студенти, викладачі!

Шановні першокурсники, студенти, викладачі!

Прийміть щиросердечні вітання з початком навчального року і Днем знань! Сократ сказав: «Є тільки одне благо – знання – і тільки одне зло – невігластво».
Ця давня мудрість залишається актуальною й досі, адже освіта стає основою для успішної кар’єри та благополучного життя. Стрімкий розвиток технологій, наукових галузей, інноваційних підходів потребує безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок.

Головне, на що націлена підготовка майбутніх фахівців у БДМУ, – поєднання освітнього процесу з науково-дослідницькою роботою студентів, які активно беруть участь у конференціях, олімпіадах, наукових конкурсах. Адже тільки за умови старанного і творчого навчання можна стати спеціалістами світового рівня і досягнути успіху на обраному шляху.

Ми пишаємося тим, що у новий навчальний рік вступаємо із серйозними здобутками та впевнено дивимося у майбутнє. За результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України у 2016 році БДМУ ввійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України та входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону. На ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном» БДМУ нагороджений Гран-Прі у номінації «Лідер інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентації національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі».

Не дивлячись на заслужені успіхи, починається черговий період серйозної і дуже відповідальної роботи, який закладає міцний фундамент наших майбутніх досягнень. Ми повинні спільно розвивати університет, роблячи його ще більш успішним.

З особливими словам вітання звертаюся до першокурсників, які склали ЗНО і доказали, що достойні навчатися у стінах нашого університету. Бажаю, щоб студентське життя було яскравим і незабутнім. Вам доведеться зробити багато нових відкриттів у захоплюючій подорожі по країні знань, знайти нових друзів, отримати перший професійних досвід і осягнути секрети майбутньої професії. Бажаю Вам успіхів у цій подорожі!

Звертаюся в цей урочистий день до викладачів університету та висловлюю їм щиру подяку за щоденну напружену працю, яка допомагає студентам у професійному зростанні та творчому вдосконаленні. Саме завдяки Вашим зусиллям формується нова еліта нашої держави. Бажаю сили духу, терпіння, невичерпної наснаги та талановитих учнів!

Особливу вдячність хочу висловити батькам першокурсників за довіру до нашого навчального закладу. Я бажаю Вам пишатися своїми дітьми та бути гордими за кожну їхню добру справу. Нехай Ваше батьківське плече і материнська ласка супроводжують і підтримують їх надалі.

Зичу Всім доброго здоров’я, злагоди та благополуччя. Нехай множаться наші здобутки в ім'я миру в Україні!

З повагою

Ректор                                                                Тарас Бойчук