21 червня - День медичного працівника

21 червня - День медичного працівника

Вельмишановні співробітники університету, студентство, медичні працівники краю! Прийміть найщиріші слова вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ви виконуєте високу місію: дбаєте про найцінніше, що є у людини, – її здоров'я. Ваша професія – одна з найбільш значущих, гуманних і благородних.

Лікувально-консультативна робота в університеті здійснюється на 29 клінічних кафедрах та 3 курсах, які розміщуються на 28 клінічних базах обласного та міського підпорядкування. 12 співробітників мають звання «Заслужений лікар України». Підтвердженням високого професійного рівня викладачів БДМУ є призначення 50 співробітників клінічних кафедр обласними позаштатними спеціалістами та консультантами Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА і міського управління охорони здоров’я. Провідні клініцисти університету входять до складу атестаційної комісії Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

За результатами галузевого моніторингу діяльності ВНЗ ІV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України за 2014 рік БДМУ за показниками лікувальної діяльності займає 5-е місце серед 18 ВМНЗ України.

Шановні викладачі, своєю щоденною наполегливою працею Ви не тільки лікуєте, але й навчаєте, готуєте нове покоління фахівців, які продовжать зміцнювати та розвивати традиції наукових та медичних шкіл БДМУ. Колектив університету плекає майбутню медичну еліту, виховує у молодого покоління лікарську честь і відповідальність, високі моральні якості та інтелігентність, працьовитість і професіоналізм. Нехай Ваше вміння лікувати, чуйність і відданість своїй справі дарують залужену шану і авторитет!

Висловлюю щиру подяку керівникам лікувально-профілактичних закладів міста та області за посильну допомогу у підготовці медичних кадрів.

Дорогі студенти, Ви – наше майбутнє, у Ваших руках не тільки здоров’я й життя української нації. Вірю, що Ваш талант, знання і допитливий розум стануть міцним фундаментом у розвитку не лише рідного університету, але й Буковини та держави.

Бажаю, щоб Ваші серця завжди були наповнені радістю, вірою, надією, любов’ю. Родинного Вам тепла і сімейного добробуту. Хай здійсняться всі Ваші задуми.

З повагою,

Ректор                                             Тарас Бойчук