Відбулися вибори ректора БДМУ

Відбулися вибори ректора БДМУ

27 листопада у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися вибори ректора.

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» Міністерство охорони здоров'я України внесло кандидатуру претендента Бойчука Т.М. на посаду ректора Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет», яка відповідає вимогам цього закону і умовам конкурсу, оголошеного МОЗ України в газеті «Освіта України» від 07.09.2015 р. №36.

Голосування проходило в адміністративному корпусі університету (пл. Театральна, 2) з 09:00 до 15:00.

Кількість осіб, внесених до списку виборців, становила 781. Участь у голосуванні взяли всі наукові, науково-педагогічні і педагогічні штатні працівники університету, а також виборні представники студентства та інших штатних співробітників. Явка на виборах становила 96% (750 осіб).

За результатами підрахунку голосів, відданих за претендента, Бойчук Т.М. набрав 734 голоси, що становить 94% голосів виборців, включених до списку (проти – 7 голосів, недійсних бюлетенів – 9).

За процесом голосування стежили повноважний представник Міністерства охорони здоров'я України та спостерігачі від кандидата і громадських організацій. Вони заявили, що вибори відбулися відповідно до норм чинного законодавства та Статуту університету, з дотриманням процедури таємного голосування, незважаючи на окремі спроби перешкоджання вільному волевиявленню виборців сторонніми особами, які не мають жодного відношення до трудового колективу і студентства БДМУ.