Ректор БДМУ зустрівся з активом студентського самоврядування

Бойчук Т. М., ректор БДМУ зустріч з активом студентського самоврядування

Основною концептуальною ідеєю студентського самоврядування в Буковинському державному медичному університеті є позиціонування прав та інтересів молоді, яка здобуває вищу медичну освіту. З метою вивчення потреб студентів та їхніх думок з приводу бачення перспектив навчання в університеті 27 травня відбувся “круглий стіл” новообраної Студентської ради з ректором університету – професором Тарасом Бойчуком.

Студентські лідери мали можливість безпосередньо задавати ректору питання, які торкалися навчання в університеті, харчування, умов проживання у гуртожитках тощо. Ректор ґрунтовно відповів на всі запитання і подякував Голові Студентської ради попереднього скликання Василю Мосійчуку за плідну роботу та висловив побажання новообраній Голові Анні Рибарчук в подальшому розвивати студентське самоврядування в БДМУ. Як зазначив Тарас Миколайович, він очікує від нових студентських лідерів креативних ідей, проектів та пропозицій.

Також ректор озвучив низку перспективних напрямків діяльності університету, направлених на удосконалення навчальних баз університету, побутових умов в студентських гуртожитках та навчальних корпусах, академічної мобільності студентів, міжнародної діяльності тощо.

Такі зустрічі дають можливість студентам бути почутим адміністрацією університету та дають можливість висловлювати свої проблеми з усіх напрямків діяльності студентів.