Зустріч випускників 1986 року

Зустріч випускників 1986 року

30 вересня відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1986 року.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який розповів про досягнення університету. Також Тарас Миколайович поінформував присутніх про діяльність Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету.

Прийшли привітати своїх вихованців наставники: професор Ігор Сидорчук, професор Олександр Волошин, професор Василь Пішак.

З вітальними словами до однокурсників звернулися полковник Олександр Фустій, староста курсу лікувального факультету та дитячий хірург Чернівецької міської дитячої лікарні Дмитро Боднарук, староста курсу педіатричного факультету. Аудіопривітання однокурсникам передав Віктор Навольський, який наразі перебуває в зоні АТО.

Приємно, що дані зустрічі об’єднують випускників з усіх куточків України: Хмельниччини, Тернопільщини, Київщини, Волині, Прикарпаття, Львівщини, тощо. Побачити колег та рідний університет приїхала випускниця Марина Купчик, яка наразі живе і працює в Ізраїлі. Організаторами зустрічі були випускники 1986 року – співробітники БДМУ – Людмила Микалюк, методист деканату факультету післядипломної освіти та Олександр Мельничук, провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували випускникам 1986 року творчі вітання. Ведучою свята була Анастасія Пушкашу, лікар-інтерн.