Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Тарас Бойчук. Він розповів про здобутки і досягнення університету за ці роки. Привітали своїх однокурсників й старости курсів Василь Пушкашу та Сергій Гудзяк і глови профгрупорга Володимира Дибеля. Після цього присутнім були продемонстровані фото-слайди з випускного альбому та дозвілля студентських років. Також перед однокурсниками виступив лікар-анестезіолог Військового госпіталю Віталій Головацький, який тільки-но повернувся із зони АТО.

Також на святі були присутні й привітали випускників викладачі університету: Георгій Іванович Ходоровський, Раїса Борисівна Косуба, Ігор Йосипович Сидорчук, Тетяна Євгенівна Дякова, Алла Михайлівна Семисюк, Ніна Михайлівна Соловйова, Віталій Анатолійович Маслянко, Вадим Онисимович Калугін, Тамара Миколаївна Христич, Каланча Рита Іванівна. До вітань викладачів приєдналися студенти БДМУ, які подарували їм кілька мистецьких номерів.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.