Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Тарас Бойчук. Він розповів про здобутки і досягнення університету за ці роки. Привітали своїх однокурсників й старости курсів Василь Пушкашу та Сергій Гудзяк і глови профгрупорга Володимира Дибеля. Після цього присутнім були продемонстровані фото-слайди з випускного альбому та дозвілля студентських років. Також перед однокурсниками виступив лікар-анестезіолог Військового госпіталю Віталій Головацький, який тільки-но повернувся із зони АТО.

Також на святі були присутні й привітали випускників викладачі університету: Георгій Іванович Ходоровський, Раїса Борисівна Косуба, Ігор Йосипович Сидорчук, Тетяна Євгенівна Дякова, Алла Михайлівна Семисюк, Ніна Михайлівна Соловйова, Віталій Анатолійович Маслянко, Вадим Онисимович Калугін, Тамара Миколаївна Христич, Каланча Рита Іванівна. До вітань викладачів приєдналися студенти БДМУ, які подарували їм кілька мистецьких номерів.