Зустріч випускників БДМУ 1966 року

Зустріч випускників БДМУ 1966 року

9 вересня 2016 року в Буковинському державному медичному університеті уже традиційно розпочалися зустрічі випускників. Зустріч розпочала ювіляри – випускники 1966 року, які цього річ святкують 50 років з дня випуску.

Від імені ректорату випускників привітав доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про основні досягнення університету. Також з вітальним словом до присутніх звернулася доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання. Ніна Іванівна розповіла про Асоціацію випускників БДМУ.

Випускники 1966 року щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання та студентські роки у стінах Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ): професор Василь Павлович Пішак (Чернівці), Петро Васильович Затолочний (Калінінград), Анатолій Дмитрович Шуть (Архангельськ), Олександр Олександрович Ходаковський (Полтава), Федір Пилипович Міщенко (Вінниця).

Після теплих спогадів випускників 1966 року мистецькими номерами привітали теперішні студенти Буковинського державного медичного університету: Сергій Малайко (медичний факультет №1), який також вітав свою бабусю-випускницю 1966 року; Юлія Білоока (лікар-інтерн), яка вітала свого дідуся випускника-ювіляра. До вітання долучилися Катерина Дробот та Назарій Малиш (стоматологічний факультет). Ведучими свята від випускників 1966 року були Ельвіра Сидорчук та Михайло Лютик, від теперішнього студентства – Марина Коротчук, студентка медичного факультету №1.

Від імені ректорату щиро вітаємо випускників 1966 року зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Альма-Матер.