Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Випуск 1968 року Лікувальний факультет.

 

  1. Андрієць Василь Тодорович
  2. Антощук Вячеслав Петрович
  3. Анцут ( Цесаренко) Світлана Василівна
  4. Афанасьєв Анатолій Віталійович
  5. Балагур Віктор Дмитрович
  6. Балагур (Коцюбинська ) Надія Володимирівна
  7. Бальбазов Никифор Миколайович
  8. Басиста Людмила Олександрівна
  9. Бернашевський В’ячеслав Петрович
  10. Беседінський Микола Федорович
  11. Біленький Володимир Лукич
  12. Білоножко Володимир Іванович
  13. Білецька (Ковальчук) Марія Віталієвна
  14. Бірюк Віра Іванівна
  15. Блащук Володимир Іванович
  16. Бобкович (Юзвятчик) Тамара Анатолівна
  17. Бодько Олександр Євгенович
  18. Бочарнікова Лариса Іванівна
  19. Браганець Алім Мойсеєвич
  20. Бречак Марія Іванівна
  21. Бурденюк Іван Павлович
  22. Буханець Тамара Якимівна
  23. Бухарець Леонтій Степанович
  24. Васілов Василь Іванович
  25. Васкевич Петро Іванович
  26. Вахніцька Іла Якимівна
  27. Вербіцький Мирослав Миколайович
  28. Верлак Валентин Васильович
  29. Виноградов Анатолій Федорович
  30. Волянська Надія Олександрівна
  31. Воротняк Іван Михайлович
  32. Ганяк Степан Іванович
  33. Гірілішина (Пащенко) Альвіна Тимофіївна
  34. Гнатюк Василь Якович
  35. Головацький Леонтій Савич
  36. Головатая  Катерина Семенівна
  37. Гомілко Едуард Павлович
  38. Гончарук Валентина Олександрівна
  39. Горобець Сергій Васильович
  40. Городницький Ілля Іванович
  41. Горошко Людмила Іванівна
  42. Гречко Іван Ілліч
  43. Гудзь Віктор Степанович
  44. Гуменюк Володимир Савич
  45. Гуменюк (Ткачук) Ніна Василівна
  46. Гусак Валентина Василівна
  47. Гуславський Сігізмунд Казимірович
  48. Гусятін Василь Іванович
  49. Дергач Андрій Феодосійович
  50. Дерзков Григорій Горигорович
  51. Довжук Володимир Степанович
  52. Доманова Ернестина Василівна
  53. Домбровський Борис Дмитрович
  54. Дранчак Михайло Михайлович
  55. Дубс Ервін Армінович
  56. Дудар Ольга Калениківна
  57. Д´яконюк (Тимошенко) Марія Пилипівна
  58. Єрменчук Михайло Александрович
  59. Єрмоленко Георгій Іванович
  60. Жаров Володимир Павлович
  61. Жипа Стефанида Степанівна
  62. Загарій Євген Дмитрович
  63. Звраич Йосип Ярославович
  64. Іванова Оксана Василівна
  65. Іванюта Ганна Павлівна
  66. Ільіна (Хохуляк) Маргарита Тихонівна
  67. Калюзняк Валерій Федорович
  68. Каменецький Костянтин Григорович
  69. Камінська Світлана Анатоліївна
  70. Карабут Валентин Феодосійович
  71. Караімчук Василь Іванович
  72. Касперський Володимир Петрович
  73. Кацевман Олександр Абрамович
  74. Кацевман (Ісцер) Олена Мойшевна
  75. Кіпчук Володимир Лукич
  76. Князев Веніамін Полікарпович
  77. Ковальовець Володимир Савич
  78. Ковтун (Демченко) Людмила Ілінічна
  79. Ковтун Михайло Петрович
  80. Кокощук Георгій Ілліч
  81. Коптар Федір Іванович
  82. Коршунов Василь Іванович
  83. Косенкова (Комарова) Лариса Олексіївна
  84. Косован (Срібняк) Лідія Іванівна
  85. Костинюк Іван Петрович
  86. Котова Марія Микитівна
  87. Котова Світлана Олександрівна
  88. Коцюбан Іван Пантелеймонович
  89. Краєвський Іван Романович
  90. Кривоніс (Зарівна) Ганна Петрінва
  91. Кривко Василь Дмитрович
  92. Кривошей Людмила Федорівна
  93. Кричинюк Петро Карпович
  94. Крят Борис Леонтійович
  95. Куйбіда Михайло Федорович
  96. Кухарік Анатолій Григорович
  97. КУц (Плисюк) Ірина Василівна
  98. Куцевол Дмитро Васильович
  99. Кушнір Венедікт Миколайович
  100. Кушнір Віктор Станіславович
  101. Кушнір Петро Деонізович
  102. Лазорик (Жура) Тамара Григорівна
  103. Лафінчук  Йосип Єфремович
  104. Левицький Анатолій Іванович
  105. Левчик Олександр Мефодійович
  106. Ліщук Василь Олександрович
  107. Липа Василь Михайлович
  108. Лисенко Любов Євтихіївна
  109. Лисий Микола Андрійович
  110. Лиситчук Борис Васильович
  111. Лукашова Тетяна Вікторівна
  112. Лягуша Борис Якович
  113. Ляшенко (Тютюнник) Людмила Петрівна
  114. Манно Дмитро Олександрович
  115. Мартинюк (Стадник) Тамара Іванівна
  116. Мартиненко (Сукач) Світлана Євгенівна
  117. Матусевич Анатолій Андрійович
  118. Матусевич (Синявська) Лариса Петрівна
  119. Мацола Петро Васильович
  120. Меленко (Грошко) Лариса Василівна
  121. Мініцер Ілля Йосипович
  122. Микицей Ярослав Володимирович
  123. Мороз Михайло Миколайович
  124. Мотовилець (Гурдин) Наталія Матвіївна
  125. Ніколаєва Віра Євгенівна
  126. Ніколавський Микола Леонтійович
  127. Ніколаєва Роза Георгієвна
  128. Оксаненко (Могільніченко) Світлана Петрівна
  129. Олійник Ярослав Власович
  130. Олійник (Гомілко) Жана Павлівна
  131. Остроумова Наталія Іванівна
  132. Пакалюк Павло Филимовнович
  133. Паламарюк Сільвестр Леонтійович
  134. Палій Василина Семенівна
  135. Панчук Микола Миколайович
  136. Парандюк Петро Іванович
  137. Пасіка Павло Федорович
  138. Пердейчук Тарас Іванович
  139. Проскочило Володимир Пилипович
  140. Першикова Муза Павлівна
  141. Петренко Василь Васильович
  142. Петренко (Євдощук) Тетяна Трифонівна
  143. Петрик Віктор Данилович
  144. Петровцій Михайло Юрійович
  145. Пісаренко Ніна Пантелеївна
  146. Плантус Петро Іванович
  147. Плегуца Зіновій дмитрович
  148. Побережний Іван Миколайович
  149. Побужанський Георгій Ілліч
  150. Поджинський Антон Войцехович
  151. Погорецький Валентин Григорович
  152. Поляков Федір Федорович
  153. Попов Антон Павлович
  154. Потанський Веніамін Іванович
  155. Потанська ( Д´яченко_ Олександра Іванівна
  156. Почтовий Віктор Васильович
  157. Пятковська (Пісецька) Ольга Романівна
  158. Режко василь Танасійович
  159. Режко (Рибас) Тетяна Хананівна
  160. Ретюнський Валентин Петрович
  161. Риндюк Степан Петрович
  162. Росохатий Віталій Олександрович
  163. Рутинський Антон Фадейович
  164. Ржевська Клара Олексіївна
  165. Сардига Василь Дмитрович
  166. Середа Ганна Іванівна
  167. Селезньов Євген Іванович
  168. Скибінська (Бамбуряк) Галина Михайлівна
  169. Скіцько Аркадій Іванович
  170. Смолка Олександр Гаврилович
  171. Смолова (Даскал) Бат´ямина Аврамівна
  172. Смук (Беспала) Тамара Євгенівна
  173. Ставничук (Ротар)  Дарія Іллівна
  174. Стаднюк Ганна Панасівна
  175. Тарасенко Галина Василівна
  176. Торновецький Олександр Олександрович
  177. Татарчук Андрій Іванович
  178. Тимченко Зінаїда Порфирівна
  179. Тимчик Костянтин Іонівійович
  180. Тимчик (Бичкова) Галина Григорівна
  181. Тимчук Галина Василівна
  182. Ткачук Таїса Гнатівна
  183. Ткачук (Ліщишина ) Тамара Михайлівна
  184. Токарчук Іван Миколайович
  185. Толмач Григорій Васильович
  186. Толстих Микола Михайлович
  187. Топорівська (Ванзяк) Надія Іванівна
  188. Третяк Станіслав Давидович
  189. Тригуб Іван Федорович
  190. Трипільська Марія Яківна
  191. Тродька Альбіна Іванівна
  192. Федосюк Василь Гнатович
  193. Фіалковська Леонора Василівна
  194. Фірцак Степан Степанович
  195. Флюр (Фордман) Ліліана Давидівна
  196. Халмовська (Довженко) Катарина Григорівна
  197. Харабара Василь Трохимович
  198. Хенкін Євген Валентинович
  199. Хоменко Зінаїда Опанасівна
  200. Хібара Микола Павлович
  201. Хмель Леонід Феодосійович
  202. Хоміцький Анатолій Валентинович
  203. Хоровська (Кравець) Наталія Іванівна
  204. Хрустицький Олексій Броніславович
  205. Цисар Анатолій Федорович
  206. Чаплигіна (Лілякова) Алевтина Степанівна
  207. Часовніков Вячеслав Миколайович
  208. Чеботкова Ольга Костянтинівна
  209. Шанцева Зоя Іванівна
  210. Шапошнік (Дарховська) Ганна Ісааківна
  211. Шелухіна (Чуприна) Ольга Анатоліївна
  212. Шепталіна Валерія Миколаївна
  213. Шерстньова Елла Іванівна
  214. Ясінський Віктор Іванович
  215. Ящук Юрій Іванович

Заочне відділення 

 

  1. Архелюк Дмитро Олексійович
  2. Барчук (Земцова) Ольга Миколаївна
  3. Бродський Володимир Єфімович
  4. Вакарюк Євген Георгійович
  5. Власенко Микола Карпович
  6. Вишневська (Бойко) Євгенія Максимівна
  7. Вовкович (Климчук) Тамара Іллівна
  8. Гаврилюк (Драган) Неля Афанасівна
  9. Домбровська (Стукаленко) Галина Миколаївна
  10. Каланча Флорій Георгійович
  11. Касперська (Коломієць) Лідія Григорівна
  12. Котляр Михайло Єфімович
  13. Лук´янчук (Мензак) Олена Михайлівна
  14. Олентирь (Ковальова) Лідія Матвіївна
  15. Пояркіна Олександра Іванівна
  16. Руснак (Орлова) Олександра Григорівва
  17. Сабурова  Валентина Олександрівна
  18. Сусло Микола Олександрович
  19. Фершт Тамара Ісааківна
  20. Шаповал Іван Петрович
  21. Янушевич Станіслава Анатоліївна
  22. Яценко (Костенко) Ангеліна Григорівна
  23. Яшан Клим Дмитрович