Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Пройшла зустріч випускників БДМУ 1978 року

5 жовтня 2018 року в Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1978 року.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який розповів про основні здобутки університету. Також Тарас Миколайович відзначив вагомий вклад випускників 1978 року у розвиток медичної науки та практичної охорони здоров'я.

З ювілеєм привітали однокурсників Микола Георгійович Проданчук, Микола Миколайович Крилов, Оксана Степанівна Полянська.

Випускники поділилися спогадами про студентське життя, переглянули випускний фотоальбом та світлини.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували випускникам 1978 року творчі вітання.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Зустріч випускників 1986 року

30 вересня відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1986 року.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.