Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випуск 1966 року Лікувальний факультет.

 

  1. Артемюк  Василий Авсеевич
  2. Азов Юрий Федорович
  3. Бондаренко Иван Варфоломеевич
  4. Бойчук Николай Ивнаович
  5. Бограчева (Резник) Ирина Гермовна
  6. Блащук (Залогина) Наталия Петровна
  7. Биюмин Анатолий Ксенофонтович
  8. Биндер (Лангбард) Хана Рахмиловна
  9. Билега Николай Владимирович
  10. Биднюк Павел Трофимович
  11. Белохвостов Александр Андреевич
  12. Бортков Виктор Иванович
  13. Бурднюк Теодор Дмитриевич
  14. Байло Анатолий Васильевич
  15. Байло ( Зубрийчук) Тамара Ивановна
  16. Балан Игорь Васильевич
  17. Бандуляк Михаил Семенович
  18. Баронецкий Иван Федорович
  19. Белоокий Василий Андреевич
  20. Безуглый Петр Петрович
  21. Бахтинова Галина Ивановна
  22. Вернигор Владимир Филиппович
  23. Вивчарук Ярослав Иванович
  24. Власова (Никшич) Елена Олимпиевна
  25. Волошанович Лариса Клементьевна
  26. Ворона Владимир Семенович
  27. Врублевский Павел Константинович
  28. Высочин Николай Сергеевич
  29. Варфоломеева (Овчарук) Раиса Михайловна
  30. Василов Илья Фокович
  31. Ворслова Марина Дмитриевна
  32. Вернигор (Кучер) Нина Иосиповна
  33. Гучек Одлег Иванович
  34. Гуня Владимир Павлович
  35. Гуменюк (Маланюк) Анна Васильевна
  36. Гудым Михаил Панасович
  37. Гугуева (Солдатенко) Ольга Антоновна
  38. Гугуев Анатолий Калинович
  39. Грисюк Василий Гордеевич
  40. Гаврилюк Марьяна Васильевна
  41. Гавенчук Елена Ивановна
  42. Грицак (Ямбуренко) Алла Анатольевна
  43. Горальский Дмитрий Арсентьевич
  44. Гомзяк Мария Ивановна
  45. Голенищева Анна Климентьевна
  46. Гандзий Степан Иванович
  47. Гертельман Дмитрий Моисеевич
  48. Герцун Николай Алексеевич
  49. Гнаповский Александр Иосифович
  50. Гавриков Владимир Николаевич
  51. Гавриш Александр Семенович
  52. Горченко  Сергей Федорович
  53. Григоруца Дмитрий Иванович
  54. Гриник Теодозий Иванович
  55. Гриб Ольга Григорьевна
  56. Городничева Марианна Андреевна
  57. Горецкая Любомира Михайловна
  58. Деркач (Медынич) Лариса Алексеевна
  59. Демиденко Мария Моисеевна
  60. Добровольский Антон Дмитриевич
  61. Дикун Мария Михайловна
  62. Думанский Иван Васильевич
  63. Дунец Лидия Леонидовна
  64. Дутчак Игор Филимонович
  65. Дьякова Ольга Николаевна
  66. Затолочный Петр Васильевич
  67. Заставный Николай Алексеевич
  68. Загария Петр Гордеевич
  69. Задорожный Иван Георгиевич
  70. Заец Михаил Терентьевич
  71. Емчик Ярослав Федорович
  72. Емчик (Черная) Алла Степановна
  73. Илькун Иван Федорович
  74. Илиевич Николай Дмитриевич
  75. Иванков Иван Аврамович
  76. Ивасечко Тарас Васильевич
  77. Ивасюк Николай Иванович
  78. Игнатюк Аурел Еремеевич
  79. Коцюбан Иван Кузьмич
  80. Красовский Иван Васильевич
  81. Кривич Виктор Алексеевич
  82. Криворучко Василий Павлович
  83. Криворучко Алексей Дмитриевич
  84. Кукуруза Владимир Романович
  85. Кушнир Анатолий Павлович
  86. Кушнир Сергей Семенович
  87. Королик Михаил Петрович
  88. Копица Екатерина Григорьевна
  89. Козло Александр Григорьевич
  90. Кавкало Дмитрий Николаевич
  91. Ковальский Александр Станиславович
  92. Клищенко Владимир Павлович
  93. Клименко (Петренко) Ольга Константиновна
  94. Кицак Иван Дмитриевич
  95. Кирпенко Юрий Алексеевич
  96. Кес (Абрамович) Фрида Германовна
  97. Касиянчук (Масловская) Тамара Ивановна
  98. Касиянчук Петр Семенович
  99. Карпюк Василий Иванович
  100. Лазбинский Ярослав Сигизмундович
  101. Лютик Михаил Дмитриевич
  102. Лютик Василий Степанович
  103. Лемижанская Тамила Петровна
  104. Лойтра Анатолий Александрович
  105. Лось Владимир Петрович
  106. Лошневская Валентина Григорьевна
  107. Лукин Валентин Семенович
  108. Лаврентьев Петр Владимирович
  109. Лщева Галина Константиновна
  110. Медная Наталья Ивановна
  111. Мелентий Николай Михайлович
  112. Мельничук Михаил Яковлевич
  113. Мироненко (Мирошник) Лидия Александровна
  114. Мисевич (Царик) Евгения Ивановна
  115. Митасов Юрий Данилович
  116. Матковская Ольга Сидоровна
  117. Марчук Виталий Гаврилович
  118. Маковей Борис Михайлович
  119. Майковская Михалина Ивановна
  120. Малышенко Неля Мхайловна
  121. Мальчевский Евгений Алексеевич
  122. Маринюк Нина Николаевна
  123. Мартысь Юрий Федорович
  124. Мартыщук Николай Дмитриевич
  125. Марчук (Вербицкая) Валентина Васильевна
  126. Москалюк Виктор Васильевич
  127. Михальчук Валерий Николаевич
  128. Мицюк Сергей Максимович
  129. Мищенко Федор Филиппович
  130. Молдован Георгий Аксентьевич
  131. Морарь Пимен Саввович
  132. Невмерджицкий Николай Антонович
  133. Ниталич (Фищук) Мария Иосифовна
  134. Наталич Валентин Михайлович
  135. Нарушевич (Медведева) Любовь Васильевна
  136. Найдюк Мария Дмитриевна
  137. Осипа (Налижатая) Галина Иосифовна
  138. Полянская (Орлова) Маргарита Николаевна
  139. Пташник Михаил Александрович
  140. Полищук Светлана Петровна
  141. Подгородецкий Иван Иосифович
  142. Прокопчук (Сушкевич) Наталья Дмитриевна
  143. Приступа Виталий Афанасьевич
  144. Пономаренко (Глубоченко) Светлана Григорьевна
  145. Пономаренко Валерий Васильевич
  146. Погиралова (Джемесюк) Нина Порфировна
  147. Погуралов Виталий Самойлович
  148. Пирогова Светлана Николаевна
  149. Печуляк Ольга Мефодьевна
  150. Петров Николай Васильевич
  151. Пересечевская Раиса Моисеевна
  152. Панченко Ольга Александровна
  153. Пишак Василий Павлович
  154. Панкеева (Душина) Анна Лукинична
  155. Паляница Евгения Корнеевна
  156. Паларин Бернард Иосифович
  157. Павчак (Вамуш) Лучия Ивановна
  158. Павчак Ярослав Николаевич
  159. Павлуник Иван Иванович
  160. Опанасенко Мария Ивановна
  161. Олейников Виталий Юрьевич
  162. Олексив Николай Иванович
  163. Омелянчук (Гаман) Людмила Сидоровна
  164. Омелянчук Степан Иванович
  165. Радык Иван Васильевич
  166. Рожило (Ганашок) Вера Ивановна
  167. Рудык  Иван Никитович
  168. Ротарь Василий Лукович
  169. Сычев Анатолий Федорович
  170. Сава Октовиан Деонизович
  171. Сучеван (Пивторанюк) Романа Юрьевна
  172. Сулимук Александр Иосифович
  173. Степановский Владимир Миронович
  174. Сорока Иван Васильевич
  175. Сокуренко Раиса Ивановна
  176. Смолярчук (Беля) Мария Николаевна
  177. Смолярчук Федор Трофимович
  178. Скибинская (Каблучко) Мария Семеновна
  179. Самохвалов Владимир Пантелеймонович
  180. Скибинский Анатолий Петрович
  181. Сикач Юрий Данилович
  182. Сичук Владимир Алексеевич
  183. Симак Сергей Мванович
  184. Сирош Владимир Петрович
  185. Сливко Иван Васильевич
  186. Слободянюк Эмма Анатольевна
  187. Слухинский Виктор Николаевич
  188. Скрипка Владимир Власович
  189. Сидорчук (Исламова) Эльвира ЛЕМАН
  190. Семенов Александр Федорович
  191. Сидорчук Игор Иосифович
  192. Семенова Нинель Александровна
  193. Селезнева (Токарь) Светлана Ивановна
  194. Тощук Иван Васильевич
  195. Тручковский Виталий Степанович
  196. Троян Николай Федорович
  197. Топоринский Николай Михайлович
  198. Тернавский Бронислав Иванович
  199. Тирон Корней Николаевич
  200. Пихурец Василий Николаевич
  201. ТЕКЛЮК Валентин Михайлович
  202. Тодоришен Михаил Григорьевич
  203. Тодорика Ефим Иванович
  204. Токарский Николай Федорович
  205. Тищук (Дейнеко) Надежда Михайловна
  206. Ткач Николай Леонтьевич
  207. Ткачук Иван Яковлевич
  208. Твердохлеб Владимир Николаевич
  209. Тараненко (Грушка) Людмила Ефимовна
  210. Татарчук Петр Иванович
  211. Филатов Виктор Павлович
  212. Фидельман Ева Ефимовна
  213. Фидельман Вольер Гершкович
  214. Федоров Михаил Феодосиевич
  215. Фаренич Вера Петровна
  216. Рябичева (Мирошник) Инна Мироновна
  217. Рябой Владимир Михайлович
  218. Рында Станислав Яковлевич
  219. Унгурян Иван Давыдович
  220. Унгурян Сергей Григорьевич
  221. Христенко Виктор Порфирович
  222. Хомик Дмитрий Ермолаевич
  223. Хахам Лилия Менделевна
  224. Халепа Александр Лукич
  225. Ходаковский Александр Александрович
  226. Хоровский Франц Антонович
  227. Чупрун Елена Феодосиевна
  228. Чорный Леонид Макарович
  229. Чебан Михаил Филимонович
  230. Череватый Федор Андронович
  231. Чемерис (Минякина) Валентина Антоновна
  232. Чернилевский Леонид Иванович
  233. Чиннык (Рябоволенко) Валентина Ивановна
  234. Синник Екатерина Петровна
  235. Цвикунов Всеволод Иванович
  236. Цуркан Орест Евгеньевич
  237. Цуранова Валентина Дмитриевна
  238. Шкурко Вадим Степанович
  239. Шеремета Юлиан Евгеньевич
  240. Швец Галина Николаевна
  241. Шуть Анатолий Дмитриевич
  242. Шуть (Лесничая) Евгения Трофимовна
  243. Шиндер Ада Георгиевна
  244. Штинель Семено -Соломон Юзефович
  245. Ширманов Алексей Михайлович
  246. Щербань Владимир Онуфриевич
  247. Ясницкий Николай Иванович
  248. Яременко Анатолий Андреевич
  249. Яковец (Деркач) Анна Макаровна
  250. Яковец Владимир Михайлович
  251. Ярославчкий Виталий Иванович
  252. Ярмош Лариса Арсентьевна
  253. Пивторан Василий Иванович