Зустріч випускників БДМУ 2001 року

Зустріч випускників БДМУ 2001 року

28 жовтня відбулася зустріч випускників БДМУ (тоді Буковинської державної медичної академії) 2001 року.

Ведучою свята від випускників була професор Сніжана Сокольник, завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики, допомагав їй студент Антон Іваніцький.

З вітальними словами до ювілярів звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який коротко розповів про основні досягнення навчального закладу а також запросив присутніх приєднатися до Асоціації випускників БДМУ. Також Тарас Миколайович відзначив, що серед випускників 2001 року – 3 доктори наук, 26 кандидатів наук, 1 Заслужений лікар України та 2 головних лікарі лікувальних установ.

До слів вітання долучилися викладачі професор В’ячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету; Ніна Войткевич, старший викладач кафедри іноземних мов, доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.

Однокурсників з 15-літтям випуску привітали доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ, д.мед.н. Сергій Сокольник, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П.Л. Шупика Алла Вітюк, лікар функціональної діагностики ДУ «Інститут серця МОЗ України» Наталія Понич, начальник Житомирського обласного бюро судово-медичної експертизи, доцент Віталій Зозуля.

Студенти-медики, учасники студій палацу «Академічний», презентували ювілярам чудову мистецьку програму.

Випускники 2001 року висловили щиру вдячність ректорату за можливість зустрічатися у стінах рідного навчального закладу, теперішньому студентству за творчі вітання а також сказали окреме «спасибі» однокурсникам – організаторам зустрічі: доценту кафедри сімейної медицини БДМУ Оксані Петринич, доценту кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Катерині Бобкович, доценту кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Наталії Давидовій, доценту кафедри фармакології Ользі Кметь.