Співробітники БДМУ проконсультували пацієнтів геріатричного пансіонату

Задоволення потреб людей похилого віку становить собою своєрідний виклик для сучасного суспільства, оскільки відношення до проблем цієї категорії населення  показує рівень розвитку, як матеріального, так і духовного, в тій чи іншій державі.

Особливу проблему становить виникнення в літніх людей цілої низки небезпечних «вікових» захворювань, серед яких важливе місце посідає цукровий діабет.

5 квітня 2017 року з нагоди з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології та ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» зі студентами 4-го курсу 27 групи БДМУ провели акцію у геріатричному пансіонаті м.Чернівці.

Всім пацієнтам було проведено скринінгове обстеження рівня глюкози в крові із подальшою консультацією ендокринологів: доцента кафедри Піддубної А.А. та лікаря-ендокринолога Морозюка Я.В. З мешканцями пансіонату проведені бесіди з питань раннього виявлення цукрового діабету, лікування та профілактики, поширена тематична література.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ проконсультували пацієнтів геріатричного пансіонату

Співробітники БДМУ провели благодійну акцію до Дня нирки

Співробітники кафедри внутрішньої медицини провели благодійну акцію до Дня нирки в Україні, що проводився 13-14 березня під девізом “Нирки та вік”.

Співробітники БДМУ провели конференцію на тему ревматоїдного артриту

На базі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» 18 травня до Дня науки співробітниками кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб

Співробітники БДМУ провели скринінгове обстеження на предмет виявлення захворювань нирок

Ініціатива відзначення Всесвітнього дня нирки покликана привернути увагу світової спільноти до питань профілактики та обізнаності про хронічні захворювання нирок, знизити частоту захворюваності та покращення якості життя громадян через профілактику. Цього року Всесвітній день нирки присвячений профілактиці розвитку, своєчасній діагностиці і правильному лікуванню захворювань нирок у дітей.