Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності

Асоціацією кардіологів Чернівецької області 30 жовтня проведено науково-практичну конференцію «Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності».

Актуальною проблемою сучасної медицини є захворювання серцево-судинної системи. Соціальні наслідки у вигляді смертності, тимчасової, або постійної втрати працездатності актуальні для всіх країн світу.
 Перед лікарями-кардіологами міста та області з доповіддю виступив д. мед. н., професор Леонід Георгійович Воронков, керівник відділу серцевої недостатності Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеско» НАМН України, президент Української Асоціації спеціалістів з серцевої недостатності.  Неабияке зацікавлення у слухачів викликали новітні рекомендації з лікування та профілактики серцевої недостатності, котрі впроваджуються у Європейському Союзі та готуються до впровадження в Україні.
 Жвавий інтерес у практичних лікарів викликала доповідь д.мед.н., професора, завідувача кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету Віктора Корнійовича Тащука про практичне застосування рекомендацій та тактику дії клініцистів.
 У роботі науково-практичної конференції взяли участь співробітники кафедри внутрішньої медицини ФР та СМ БДМУ, лікарі Обласного клінічного кардіологічного диспансеру, кардіологічних відділень поліклінік та лікарень міста і області.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків