Зроби добрий вчинок – врятуй життя!

Слово «донор» походить від латинського donо – дарувати. Кожного дня на нашій планеті тисячі людей безкорисно роблять такий подарунок, віддають частинку себе, що дає змогу рятувати життя іншим.

Донорська кров рятує мільйони життів: вона часом просто необхідна породіллям і немовлятам, онкологічним хворим, під час серйозних хірургічних операцій, для лікування людей, які отримали серйозні травми і опіки.

Зробити добрий вчинок – здати кров та врятувати життя в 2017 році побажали студенти 2 курсу 4 групи медичного факультету №1: Лизанчук Анна, Галагуз Анна, Ковалевська Евеліна, Лаврук Марія, Майстрюк Ганна, Продан Ірина, Яремко Дмитро та викладачі кафедри мікробіології та вірусології БДМУ – асистент Гуменна А.В., доцент Ротар Д.В

Галерея зображень:
Зроби добрий вчинок – врятуй життя!

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.