Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

На кафедрі суспільних наук провели круглий стіл до 150-річчя А. Шептицького

У рамках проведення Днів науки та з нагоди 150-річного ювілею Андрея Шептицького на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету 10 листопада було проведено круглий стіл, присвячений особистості митрополита, його релігійній та громадській діяльності. У заході взяли участь студенти медичного №2 та фармацевтичного факультетів, професорсько-викладацький склад, а також студенти-практиканти Чернівецького національного університету. В ході дискусії студенти прийшли до висновку, що Андрей Шептицький, безперечно, є визначним українським гуманістом, чия титанічна праця та ідеї єдності української церкви, а також засудження тоталітарних ідеологій стали тим фундаментом, на якому будувався подальший розвиток української культури та держави.

123 роки від дня народження Михайла Афанасійовича Булгакова

Михайло Булгаков народився 15 (за старим стилем 3) травня 1891 року в сім’ї викладача Київської духовної академії Афанасія Івановича Булгакова в Києві на Воздвиженській вулиці, 28 – в будинку священника Матвія Бутовського і за два тижні був ним охрещений у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього на Подолі.

«Велич і сила Софії Окуневської»

У Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка 12 травня відбувся вечір-портрет «Велич і сила Софії Окуневської» з нагоди 150-річчя від дня народження видатної жінки-медика.

«Софія Окуневська – жінка-лікар Західної України»

Українська Флоренс Найтінгейл – Софія Окуневська стала першою жінкою-лікарем в Австро-Угорщині та першою українкою Галичини, що здобула університетську освіту.