Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Культура без кордонів

Культурна спадщина кожного народу є величезним та неоціненним надбанням – це і мова, і релігія, і традиційні свята, і побут, і, звичайно, національна кухня.

25 листопада на кафедрі іноземних мов відбулося чергове засідання English Speaking Club. Цього разу темою зібрання були національні традиції. Студенти 1 групи 2 курсу медичного факультету № 1 Катерина Швед, Наталія Чопенко, Любов Рудницька, Яніна Бовгар, демонструючи національний український одяг – вишиванки, розповіли своїм іноземним колегам медичного факультету № 3 про національні традиції святкування народних свят в Україні. Студентка 1 курсу стоматологічного факультету Анастасія Чокалеу принесла сорочки, рушники та серветки, вишиті її мамою, а студенти 19 групи першого курсу Анна Сауляк та Валентина Кручко не лише розповіли про техніку вишивання, але й принесли свої ювелірні роботи – вишиті хрестиком картини та справжній раритет – жіночу сорочку, яку багато років тому вишила прабабуся однієї із студенток. Ганійським студенткам до душі припала українська вишивка і вони вирішили оволодіти цим мистецтвом. Справжнім сюрпризом стали вареники з картоплею, капустою, вишнями та узвар, які приготували студентки стоматологічного факультету. Усі присутні мали можливість поласувати традиційними українськими стравами, які особливо були до смаку нашим іноземним студентам. Вітчизняним студентам, в свою чергу, цікаво було ознайомитись з традиційним яскравим одягом Гани та Нігерії, які студенти цих африканських країн принесли з собою. Усі присутні з надзвичайним інтересом слухали презентацію, підготовлену студентами першого курсу медичного факультету № 3 Естер Овусу, Айкінз Афрам, Джеремія Оклоо, Даніель Сіфах, про традиційні свята, одяг, танці, національну кухню своїх країн. Усі бажаючі можуть приєднатись до діяльності клубу і скористатись нагодою спілкуватись зі своїми ізюмними колегами.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Викладач БДМУ відвідала центральний офіс Euronews

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 6-7 жовтня відвідала центральний офіс провідного європейського цілодобового інформаційного телеканалу Euronews у м. Ліон, Франція.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців та лікарів-дерматовенерологів

3 жовтня в Чернівцях розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я України”, яка триватиме упродовж 3-4 жовтня. Організаторами наукового зібрання є Міністерство охорони здоров’я України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Буковинський державний медичний університет та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.