Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Співробітники БДМУ зорганізували акцію в Чернівецькій школі-інтернаті

Під час заходу
Благодійну акцію «Творити добро ніколи не пізно» зорганізували викладачі та студенти кафедри фармації БДМУ в Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №4.

Зважаючи на потреби навчального закладу, було закуплено канцелярські товари, матеріали для ремонту меблів, солодощі та фрукти. Живе спілкування з дітьми та їхні вдячні очі принесли багато задоволення, та позитивні враження для майбутніх провізорів.
Середа, 11 квітня 2018

Особливості сну в дітей грудного віку

Сон являє собою особливий стан мозку і відіграє винятково важливу роль для здоров'я дитини.

Офтальмологи БДМУ провели круглий стіл до Дня зору

8 жовтня 2015 р. співробітники кафедри офтальмології ім. Б.Л.Радзіховського провели круглий стіл на тему «Сучасні підходи до лікування очної патології» з нагоди Всесвітнього дня зору.

Офтальмологи БДМУ провели низку заходів щодо боротьби з глаукомою

Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою в усьому світі з 2008 року за ініціативою Всесвітньої асоціації товариства глаукоми та Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою відзначають у березні.

ПІГУЛКА В МИШОЛОВЦІ

Шкробанець Ігор Дмитрович