Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Спортивні змагання «Квітневі усмішки» пройшли в БДМУ

6 квітня 2017 року в спортивному комплексі БДМУ з нагоди Міжнародного Дня Спорту на благо Миру та Розвитку відбулися змагання зі спортивно-ігрових естафет «Квітневі усмішки».

Цього року на майданчику зустрілися команди загальноосвітніх шкіл №33 та №39, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та БДМУ. Ці змагання проводяться п’ятий рік поспіль і вже стали популярними серед школярів міста.

Гостей та учасників змагань привітала професор Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики університету.

До програми змагань були включені різноманітні естафети та конкурси. Учасники змагалися у стрибках, бігу, посадці картоплі. Дуже сподобалися глядачам та учасникам смачний конкурс зі швидкісного з’їдання печива та конкурс «Риболовля».

Цього року перемогу святкувала команда ЗОШ № 39, срібло дісталося школярам ЗОШ №33, бронза – команді БДМУ. Але жоден учасник не залишився без нагороди, а всі присутні на святі отримали у нагороду гарний настрій і позитивні емоції.

Галерея зображень:
Спортивні змагання «Квітневі усмішки» пройшли в БДМУ

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.