Трембіта виступила на гала-концерті в Яссах

З метою популяризації української культури, налагодження культурно-мистецьких зв`язків студентської молоді Буковини і Румунії у рамках Транскордонного проекту TVR IASI 24: Ясси-Кишинів-Чернівці 4-6 листопада 2015 року відбувся творчий проект, в якому брали участь колективи з Кишинева, Чернівців та Ясс. Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» виступав представником від Буковини. 4 листопада відбувся гала-концерт у межах святкування територіальної телестудії TVR IASI 24. 5 листопада коллектив БДМУ виступив з творчою програмою в Університеті Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини м. Ясси. Голова делегації від університету Ніна Зорій привітала Генерального директора TVR IASI Кармен Олару та висловила вдячність організаторів за запрошення і можливість представляти буковинську культуру в Румунії, а також висловила вітання ректору Університету Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини міста Ясси Василу Винту від колективу БДМУ та студентів і наголосила на можливості налагодження наукових та культурно-мистецьких зв`™язків між закладами. Студенти, учасники колективу «Трембіта» мали можливість відвідати культурно-історичні місця м. Ясси і отримати багато позитивних вражень.

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

Святкова коляда

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО! 15 січня студенти Буковинського державного медичного університету – вихованці мистецьких студій палацу “Академічний” – привітали ректора, проректорів, співробітників адміністративного корпусу навчального закладу з Різдвяними святами.

Свято для найменших

У житті будь-якої дитини День Святого Миколая є особливим, адже в цей день кожен малюк очікує на свої подарунки. Для студентів медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців уже стало традицією в цей день дарувати дітям радість.