9 лютого – Міжнародний день стоматолога

стоматологи
Шановні колеги та студенти! Щиро здоровлю Вас з професійним святом – Днем стоматолога. Впродовж свого існування стоматологічний факультет стрімко розвивається та росте – в 2011 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», а в січні 2012 року центр отримав ліцензію на провадження медичної (стоматологічної) практики. З метою удосконалення підготовки майбутніх лікарів-стоматологів на базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини університету створено новий сучасний стоматологічний фантомний клас.
 
Факультет має потужний науковий потенціал – за цей час на кафедрах факультету були захищені та затверджені 40 дисертацій, з них – 8 докторські. Студенти стоматологічного факультету БДМУ серед лідерів за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК 1» та «КРОК 2».
 
Студенти проходять літню та зимову виробничу практику в навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка», який оснащений новітнім стоматологічним обладнанням. Фахівці центру започаткували акцію та продовжують її по сьогодні – консультування учасників АТО, членів їх сімей, малозабезпечених верств населення та переселенців. Загалом за 2019 рік фахівці-стоматологи БДМУ пролікували та проконсультували понад 2 600 пацієнтів.
 
Кожного року факультет активно долучається до благодійних та просвітницьких акцій. Співробітники кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, стоматології дитячого віку, терапевтичної стоматології регулярно проводять «Уроки здоров’я» у школах, дошкільних закладах, притулках та інтернатах міста й області. Студенти факультету беруть участь у міжнародних та наукових форумах, всеукраїнських та міжнародних спортивних заходах.
 
Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, лікарі-стоматологи, міцного Вам здоров’я, сил, благополуччя, творчого натхнення, які необхідні у Вашій щоденній копіткій праці. Спасибі Вам за здорові посмішки та бажаємо щодня чути слова дяки та шану від пацієнтів.
 
З повагою
 
Ректор                                                          Тарас Бойчук