Заступник Міністра МОЗ України відвідав БДМУ

Заступник Міністра МОЗ України відвідав БДМУ

У Чернівцях 15 січня 2016 року з робочим візитом перебував заступник Міністра-керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман Василишин. У рамках візиту він зустрівся з професорсько-викладацьким складом Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Під час зустрічі були обговорені питання, що стосуються вищої медичної освіти, роботи університетських клінік, реформування первинної медико-санітарної ланки та сектору екстреної медичної допомоги. Значну увагу було приділено питанню можливості створення в області лікарняних кас.

Заступник Міністра МОЗ України також зустрівся з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком, головою обласної ради Іваном Мунтяном, Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком, директором Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксаною Андрієць та керівниками лікувально-профілактичних закладів області.

Ректор БДМУ Тарас Бойчук висловив подяку Роману Василишину за увагу до проблем практичної охорони здоров'я та медичної освіти Буковинського краю.