100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Заступник Міністра МОЗ України відвідав БДМУ

У Чернівцях 15 січня 2016 року з робочим візитом перебував заступник Міністра-керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман Василишин. У рамках візиту він зустрівся з професорсько-викладацьким складом Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Під час зустрічі були обговорені питання, що стосуються вищої медичної освіти, роботи університетських клінік, реформування первинної медико-санітарної ланки та сектору екстреної медичної допомоги. Значну увагу було приділено питанню можливості створення в області лікарняних кас.

Заступник Міністра МОЗ України також зустрівся з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком, головою обласної ради Іваном Мунтяном, Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком, директором Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксаною Андрієць та керівниками лікувально-профілактичних закладів області.

Ректор БДМУ Тарас Бойчук висловив подяку Роману Василишину за увагу до проблем практичної охорони здоров'я та медичної освіти Буковинського краю.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

Міносвіти пропонує врегулювати питання студентської мобільності

Профільне міністерство запрошує громадськість до обговорення проекту положення про академічну мобільність українських студентів.