Секційні засідання наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ

Неділя, 18 лютого 2018
Упродовж 12-14 лютого у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» пройшли секційні засідання 99-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу університету.

В БДМУ працювали 20 секції, під час яких наковцями навчального закладу було презентовано більше 500 доповідей.

Секційні засідання конференції

«Основи морфології організму людини і тварин. Актуальні питання патологічної анатомії та судової медицини».

«Основи морфології та фізико-біологічні аспекти структурної організації біологічних тканин».

«Нейроімуноендокринна регуляція в нормі та при патології».

«Актуальні питання хронобіології та хрономедицини».

«Актуальні питання експериментальної біохімії».

«Актуальні питання в клініці внутрішніх хвороб».

«Актуальні питання хірургії, урології та травматології».

«Гігієна середовища і вивчення нових антимікробних речовин в експерименті і клініці».

«Актуальні питання акушерства, гінекології, дитячої та підліткової гінекології».

«Сучасна діагностиката лікування неврологічних та психічних захворювань».

«А ктуальні питання педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та лор-хвороб».

«Актуальні питання, анестезіології та інтенсивної терапії».

«Основні напрямки розвитку стоматології».

«Клінічна онкологія, променева діагностика та променева терапія».

«Актуальні питання шкірно-венеричних, інфекційних хвороб та туберкульозу».

«Фармакологічна дія та фармакокінетика лікарських засобів».

«Актуальні питання філології та соціально-гуманітарних наук».

«Актуальні питання соціальної медицини та організації охорони здоров’я».

«Фізичні дослідження в медицині».

«Актуальні питання клінічної імунології, алергології та ендокринології».

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

"Трембіта" повернулася з фестивалю в Румунії

Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта» повернувся з гастролей в Румунії.

"ШВИДКА ДОПОМОГА" СТАНЕ "ЕКСТРЕНОЮ"?

Шкробанець Ігор Дмитрович

Медики області працюють над тим, щоб забезпечити своєчасність прибуття бригад швидкої медичної допомоги. Зокрема, у містах – за 10 хвилин, у сільській місцевості – за 20 хвилин. Про це повідомив 5 листопада директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець