Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День міста

У Чернівцях 4-5 жовтня відзначили 606-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто.

Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у заходах до Дня міста – покладанні квітів на могили Почесних громадян, бургомістрів, примарів, голів Міської ради, вшануванні пам’яті загиблих Героїв Майдану та АТО. Також викладачі разом зі студентами приєдналися до загального молебню городян за Україну, який провели священики різних конфесій. Чернівчани на Театральній площі молилися за мир та повернення додому військовослужбовців.

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Викладачі та студенти БДМУ відкрили меморіальну дошку Петру Степановичу Драчуку

16 жовтня 2012 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки професору Петру Степановичу Драчуку, присвячене 90-річчю від дня його народження.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.