Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Великоднє диво»

Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Великоднє диво»
Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Цього великого дня чекають і дорослі, і діти, щоб приєднатися до святкування самого світлого християнського свята.
 
«У доброти тисячі доріг і одна мета»
 
Саме в такі дні серця людей відкриті, як ніколи, для добрих вчинків. Вже стало доброю традицією в таке величне свято проводити благодійні акції, направлені на підтримку дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт і з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а таких в нашому місті чимало. Цей рік не став винятком. В переддень свята Великодня студентами 2 курсу БДМУ та коледжу БДМУ (1, 5 та  2 групи, спеціальність «Фармація») разом із кураторами Івасюк С.Н., Ежнед М.А., Сахацькою І.М. проведено чергову благодійну акцію із циклу «У доброти тисячі доріг і одна мета».
 
Саме для того, щоб подарувати радість дітям напередодні світлого свята Паски студенти разом із кураторами привітали їх з днем Великодня та вручили пасхальні подарунки, а разом із працівниками бібліотеки – філії № 4 ЦБС м. Чернівців для маленьких вихованців притулку для дітей провели великодню гостину та вручили солодкі подарунки.
 
Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами, не лише під час свят, але й щодня. Нехай допомога ближньому стане нашою традицією. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до марафону добра.
Середа, 11 квітня 2018