Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Великоднє диво»

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Цього великого дня чекають і дорослі, і діти, щоб приєднатися до святкування самого світлого християнського свята.

«У доброти тисячі доріг і одна мета»

Саме в такі дні серця людей відкриті, як ніколи, для добрих вчинків. Вже стало доброю традицією в таке величне свято проводити благодійні акції, направлені на підтримку дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт і з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а таких в нашому місті чимало. Цей рік не став винятком. В переддень свята Великодня студентами 2 курсу БДМУ та коледжу БДМУ (1, 5 та  2 групи, спеціальність «Фармація») разом із кураторами Івасюк С.Н., Ежнед М.А., Сахацькою І.М. проведено чергову благодійну акцію із циклу «У доброти тисячі доріг і одна мета».

Саме для того, щоб подарувати радість дітям напередодні світлого свята Паски студенти разом із кураторами привітали їх з днем Великодня та вручили пасхальні подарунки, а разом із працівниками бібліотеки – філії № 4 ЦБС м. Чернівців для маленьких вихованців притулку для дітей провели великодню гостину та вручили солодкі подарунки.

Давайте будемо дбати про тих, хто поруч з нами, не лише під час свят, але й щодня. Нехай допомога ближньому стане нашою традицією. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до марафону добра.
Середа, 11 квітня 2018

Викладач БДМУ нагороджений відзнакою «Слава Україні»

На початку лютого 2017 року в Києві пройшов ІІ Міжнародний форум національно-патріотичного єднання і духовності «Лицар доброї волі».

Викладач БДМУ працювала волонтером у Франції

Викладач кафедри внутрішньої медицини Мирослава Березова впродовж тижня працювала лікарем-волонтером

Викладач БДМУ презентувала доповідь на Міжнародному медичному конгресі

Впродовж 27-28 квітня 2017 року в м. Києві відбувся VI Міжнародний медичний конгрес VIIІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров'я нації».

Викладач БДМУ презентувала монографію

26 січня 2017 року в Муніципальній бібліотеці імені А.Добрянського відбулась презентація монографії викладача ВДНЗ України «БДМУ» Антоніни Аністратенко.