Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладачі кафедри фармації провели профорієнтаційну роботу

Доцент кафедри фармації Музика Н.Я. та асистент кафедри фармації Ровінський О.О.,в рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітню школу №4 м. Чернівці (директор Тивоняк І.Я.).

Серед ключових аспектів, які були висвітлені викладачами під час презентації навчального закладу, особливу зацікавленість в учнів викликали питання можливості проведення вебінарів зі слухачами підготовчого відділення, умови вступу до університету, а також вартість навчання.

Під час розмови з випускниками  з’ясувалось, що на сьогоднішній день більшість з них ще не чітко визначились з вибором майбутньої професії та навчального закладу, однак їх значно захопив широкий горизонт можливостей як в навчальному, науковому, так і в мистецькому плані, котрий відкривається у ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет».

На закінчення всі присутні отримали пам’ятні буклети з інформацію про університет, а також запрошення на день відкритих дверей.

Слід також зазначити, що з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри фармації організували екскурсію для учнів 10 класу Чернівецького ліцею №3 медичного спрямування у навчально-виробничу аптеку.