Викладачі кафедри фармації провели профорієнтаційну роботу

Доцент кафедри фармації Музика Н.Я. та асистент кафедри фармації Ровінський О.О.,в рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітню школу №4 м. Чернівці (директор Тивоняк І.Я.).

Серед ключових аспектів, які були висвітлені викладачами під час презентації навчального закладу, особливу зацікавленість в учнів викликали питання можливості проведення вебінарів зі слухачами підготовчого відділення, умови вступу до університету, а також вартість навчання.

Під час розмови з випускниками  з’ясувалось, що на сьогоднішній день більшість з них ще не чітко визначились з вибором майбутньої професії та навчального закладу, однак їх значно захопив широкий горизонт можливостей як в навчальному, науковому, так і в мистецькому плані, котрий відкривається у ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет».

На закінчення всі присутні отримали пам’ятні буклети з інформацію про університет, а також запрошення на день відкритих дверей.

Слід також зазначити, що з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри фармації організували екскурсію для учнів 10 класу Чернівецького ліцею №3 медичного спрямування у навчально-виробничу аптеку.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу з гімназистами

13 жовтня 2015р. у гімназії № 5 доцентом кафедри фармакології Кметь Ольгою Гнатівною проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 10-11 класів.

Викладачі кафедри мікробіології провели профорієнтаційну роботу зі школярами

15 жовтня 2015р. викладачі кафедри мікробіології та вірусології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» - асистент Бендас В.В. та доцент Міхєєв А.О.провели профорієнтаційний захід з учнями 10-11 класів (біолого-хімічний профіль) Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (директор Жуковська Світлана Володимирівна).