Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладачі кафедри фармації провели профорієнтаційну роботу

Викладачі кафедри фармації провели профорієнтаційну роботу

Доцент кафедри фармації Музика Н.Я. та асистент кафедри фармації Ровінський О.О.,в рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітню школу №4 м. Чернівці (директор Тивоняк І.Я.).

Серед ключових аспектів, які були висвітлені викладачами під час презентації навчального закладу, особливу зацікавленість в учнів викликали питання можливості проведення вебінарів зі слухачами підготовчого відділення, умови вступу до університету, а також вартість навчання.

Під час розмови з випускниками  з’ясувалось, що на сьогоднішній день більшість з них ще не чітко визначились з вибором майбутньої професії та навчального закладу, однак їх значно захопив широкий горизонт можливостей як в навчальному, науковому, так і в мистецькому плані, котрий відкривається у ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет». 

На закінчення всі присутні отримали пам’ятні буклети з інформацію про університет, а також запрошення на день відкритих дверей.

Слід також зазначити, що з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри фармації організували екскурсію для учнів 10 класу Чернівецького ліцею №3 медичного спрямування у навчально-виробничу аптеку.