Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Всеукраїнська студентська олімпіада з медичної біології

На базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету 2 жовтня розпочато II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології серед студентів вищих медичних і класичних університетів України III-IV рівнів акредитації.

Участь в олімпіаді беруть 25 студентів вищих медичних закладів України медичних і стоматологічних факультетів.
Привітав студентів Голова оргкомітету, ректор Буковинського державного медичного університету проф. Тарас Бойчук. У вітальному слові Тарас Миколайович зазначив, що проводити фінал Всеукраїнської олімпіади з медичної біології – велика честь для Буковинського краю, символічно, що даний студентський форум відбувається у ювілейний рік нашого навчального закладу, якому виповнюється 70 років. Усі учасники вже довели, що є кращими з кращих з медичної біології серед медичного студентства. Участь у заключному етапі Всеукраїнської олімпіади – велика відповідальність. «Упевнений, проведення цієї олімпіади сприятиме зростанню популярності медичної біології серед студентів вищих медичних і класичних університетів України» – зазначив Голова оргкомітету і побажав усім присутнім успіхів та приємного перебування на Буковині.
З вітальним словом до учасників також звернулися Голова журі – член-кореспондент НАПН України, проф. Василь Пішак та члени журі – проф. Сергій Дубінін (Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава), проф. Раїса Піскун (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова), проф. Лариса Федонюк (Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського), проф. Роман Булик, доц. Надія Черновська та відповідальний секретар Мар’яна Кривчанська (Буковинський державний медичний університет), які побажали всім учасникам II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади успіхів, сміливості в досягненні поставленої мети, нових звершень і перемог!

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.