З Міжнародним днем студента!

Шановні студенти! Напевно найвеселіші та діяльні часи в житті людини - це студентські роки, роки звершень, закоханості, поривів і надій! Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. І не біда, навіть якщо вже і не студент, головне в середині не втратити ту нитку, що пов’язує та об’єднує студентське братство. Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаємо провести цей день так,щоб було про що згадувати цілий рік, а краще - все життя! З повагою, професорсько-викладацький склад.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

Мій перший день навчання в університеті: спогади викладачів

Дорогі наші першокурсники, ось і проминув перший тиждень навчання у Буковинському державному медичному університеті. Напевно ви вже встигли отримати багато позитивних вражень та емоцій, завели нові знайомства. А може у когось вже з’явилась симпатія.