Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

З Днем захисника України

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Символічно, що ці три свята поєдналися в один день, адже вони направду нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну та вікову славу Українського війська.

Наші теперішні захисники, з гідністю виконують споконвічну традицію наших славних предків – Українських козаків – боронять свою Батьківщину та віру, примножують духовні надбання та цінності українського народу, а високе покровительство Пресвятої Богородиці їх захищає.

Шановні захисники України, від імені ректорату ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» сердечно вітаємо Вас зі святом. Щиро бажаємо благополуччя, добра, здоров’я, сили духу та Божої благодаті для наснаги на успішні справи в ім’я України. Нехай надалі це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!

Схиляємо голови в хвилині мовчання та тихій молитві за всіма героями, які загинули, захищаючи рідну землю.

Слава Україні!

Героям Слава!