До Дня науки відбулася презентація нової монографії

До Дня науки відбулася презентація нової монографії

6 листопада 2015 року в рамках Всесвітнього дня науки на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулася презентація колективної монографії «Особливості коморбідного перебігу хронічного обструктивного захворювання легень, бронхіальної астми із хронічним холециститом. Оптимізація комплексної терапії», яка ґрунтується на матеріалах кандидатської дисертації асистента Дудки Т.В., матеріалах кандидатської дисертації к.мед.наук., доцента кафедри Дудки І.В. та матеріалах власних клінічних досліджень д.мед.наук., професора Хухліної О.С., матеріалах комплексної планової науково-дослідницької роботи кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, проведених у Буковинському державному медичному університеті, а також систематизованих та узагальнених даних світової літератури.

Під час презентації монографії студентам 3-ї та 4-ї груп 5 курсу медичного факультету №1 асистент Дудка Т.В. ознайомила з основними результатами власних досліджень епідеміології, етіології, варіантів клінічного перебігу, патогенетичних механізмів розвитку та прогресування бронхіальної астми, хронічного обструктивного захворювання легень та хронічного некаменевого холециститу за їх коморбідного перебігу, розповіла про сучасні погляди на лікування, профілактику прогресування даних захворювань.

«Монографія буде цікавою та корисною для науковців, які проводять дослідження у даній галузі медицини, а також практикуючим лікарям-терапевтам, гастроентерологам, пульмонологам та сімейним лікарям для використання у повсякденній практиці», - розповіла ас. Т.В. Дудка.