Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції “Врятуй життя дитини”

1 червня 2017 року у рамках Міжнародного дня захисту дітей студенти Буковинського державного медичного університету долучилися до акції “Врятуй життя дитини”

Cтуденти ІІ курсу 43 групи, ІІІ курсу 32 груп зі спеціальності “Лікувальна справа” та доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Дікал М.В. відвідали онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Разом із зав. відділенням Гнатюком М. Г. зустрілися з маленькими буковинцями, вручили їм подарунки, іграшки та кошти на придбання ліків, з вірою та надією в те, що кожен з нас долучився до великої справи і допоміг врятувати життя дитини.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції “Врятуй життя дитини”

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

До Дня імунітету студенти провели акцію для дошкільнят

З нагоди Всесвітнього Дня імунітету за участю студентів 5-го курсу, 7-ї групи медичного факультету №1 та викладача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Коваль Галини Данилівни була проведена акція «Імунітет на сторожі здоров’я».