Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції “Врятуй життя дитини”

1 червня 2017 року у рамках Міжнародного дня захисту дітей студенти Буковинського державного медичного університету долучилися до акції “Врятуй життя дитини”

Cтуденти ІІ курсу 43 групи, ІІІ курсу 32 груп зі спеціальності “Лікувальна справа” та доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Дікал М.В. відвідали онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Разом із зав. відділенням Гнатюком М. Г. зустрілися з маленькими буковинцями, вручили їм подарунки, іграшки та кошти на придбання ліків, з вірою та надією в те, що кожен з нас долучився до великої справи і допоміг врятувати життя дитини.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції “Врятуй життя дитини”