Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Святий Миколай для хворої дитини

З давніх-давен Святий Миколай вважається покровителем дітей, особливо хворих. Тому всі вони з нетерпінням очікують цього свята в надії здійснення мрій та швидкого одужання.

19 грудня до дня Святого Миколая студенти 3-го курсу групи №33 медичного факультету №2 разом з куратором доцентом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб К.О.Бобкович відвідали дітей з обмеженими можливостями у Чернівецькому спеціалізованому навчальному закладі №31.

Студенти взяли участь у проведенні заняття: дітки розказували вірші, грали у пізнавальні ігри. В кінці заходу усі отримали подарунки від Святого Миколая: розмальовки, олівці, фрукти. Третьокурсники  були зворушені прихильністю та щирістю вихованців дитячого садка до них і вже готуються до наступної зустрічі.