Святий Миколай для хворої дитини

З давніх-давен Святий Миколай вважається покровителем дітей, особливо хворих. Тому всі вони з нетерпінням очікують цього свята в надії здійснення мрій та швидкого одужання.

19 грудня до дня Святого Миколая студенти 3-го курсу групи №33 медичного факультету №2 разом з куратором доцентом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб К.О.Бобкович відвідали дітей з обмеженими можливостями у Чернівецькому спеціалізованому навчальному закладі №31.

Студенти взяли участь у проведенні заняття: дітки розказували вірші, грали у пізнавальні ігри. В кінці заходу усі отримали подарунки від Святого Миколая: розмальовки, олівці, фрукти. Третьокурсники  були зворушені прихильністю та щирістю вихованців дитячого садка до них і вже готуються до наступної зустрічі.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни.

З метою вшанування пам’яті українців, які загинули під час Першої світової війни, формування у суспільстві шанобливого ставлення до історії Чернівецьке обласне відділення Українського фонду культури, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича провели благодійний науково-мистецький вечір.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).