Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1984 року

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1984 року
У Буковинському державному медичному університеті 10 жовтня відбулася зустріч випускників 1984 року. У Палаці «Академічний» для відзначення 30-річчя випуску зібралися з усіх куточків України колишні студенти Чернівецького медичного інституту.
 
Ведучим вечора від випускників був професор кафедри хірургії, декан стоматологічного факультету В’ячеслав Білоокий.
З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук, який провів короткий екскурс в історію університету та розповів про нові досягнення вишу.
Привітав зі сцени своїх однокурсників та нагадав про щасливе студентське життя староста педіатричного факультету Василь Курліковський. Поздоровили з 30-літтям випуску своїх колишніх студентів викладачі БДМУ – професори Георгій Ходоровський, Андрій Сокол та Вадим Калугін.
Теперішні студенти університету, вихованці мистецьких студій Палацу «Академічний» приєдналися до поздоровлень і подарували всім присутнім вокальні та інструментальні номери. Крім того, під час зустрічі випускники переглянули свій випускний альбом та фото-презентацію про дозвілля студентських років. 
Більше новин БДМУ: 

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1979 року

У Буковинському державному медичному університеті 3 жовтня пройшла зустріч випускників 1979 року. З цієї нагоди у Палаці «Академічний» колишні студенти Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.