В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

Співробітники бібліотеки підготували цікаві повідомлення та виставку про життєвий і творчий шлях талановитої майстрині слова – Ліни Костенко. Принагідно зауважимо, що поетеса 19 березня відзначала свій день народження.

Студенти спеціальностей “Медична психологія”, “Стоматологія” мали змогу прослухати пісні та уривки з моно-спектаклів на слова Ліни Василівни, ознайомитися з її лірикою. Також пролунали поетичні рядки “Крила” у виконанні геніального актора Б. Ступки.

Декламуванням вірша надзвичайно зацікавила студентів директор бібліотеки Валентина Цимбал. В заході взяла участь помічник ректора з іміджевої політики, професор кафедри психології та соціології – Алла Борисюк.

29 вересня – день отоларинголога

Щорічно 29 вересня отоларингологи відзначають своє професійне свято. І хоча перші вказівки про лікування хвороб вуха, горла і носа датуються тисячоліттями до нашої ери, окремою медичною спеціальністю отоларингологія стала не так давно – в середині 19 століття.

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.