В БДМУ провели “Годину поезії”

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

Співробітники бібліотеки підготували цікаві повідомлення та виставку про життєвий і творчий шлях талановитої майстрині слова – Ліни Костенко. Принагідно зауважимо, що поетеса 19 березня відзначала свій день народження.

Студенти спеціальностей “Медична психологія”, “Стоматологія” мали змогу прослухати пісні та уривки з моно-спектаклів на слова Ліни Василівни, ознайомитися з її лірикою. Також пролунали поетичні рядки “Крила” у виконанні геніального актора Б. Ступки.

Декламуванням вірша надзвичайно зацікавила студентів директор бібліотеки Валентина Цимбал. В заході взяла участь помічник ректора з іміджевої політики, професор кафедри психології та соціології – Алла Борисюк.

 

 

Більше новин БДМУ: 

29 вересня – день отоларинголога

 

Щорічно 29 вересня отоларингологи відзначають своє професійне свято. І хоча перші вказівки про лікування хвороб вуха, горла і носа датуються тисячоліттями до нашої ери, окремою медичною спеціальністю отоларингологія стала не так давно – в середині 19 століття.

 

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

 

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.
 

День Святого Миколая у спеціалізованому будинку-інтернаті села Магала

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області.