На кафедрі педіатрії та медичної генетики відбулися заходи до Дня науки

На кафедрі педіатрії та медичної генетики до Дня науки

к.мед.н., асистент кафедри Хлуновська Л.Ю. провела семінар на тему «Деонтологічні основи проведення наукових досліджень в педіатрії» для студентів 1 групи 2 курсу медичного факультету № 4 (спеціальність «Педіатрія»). Наукова лекція на тему «Сучасні методи статистичної обробки даних при проведені клінічних досліджень» була прочитана к.мед.н., асистентом кафедри Андрійчуком Д.Р. для студентів 4 курсу медичного факультету № 3. Також було проведено круглий стіл на тему «Рідкісні моногенні захворювання: реалії сьогодення» к.мед.н., доц. Ластівкою І.В. з інтернами 2 року навчання зі спеціальності «Внутрішні хвороби».

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Викладачі БДМУ взяли участь у психологічних фестивалях

З метою популяризації діяльності Медико-психологічного центру БДМУ з надання психологічної допомоги співробітники центру Осипенко В.А., Пендерецька О.М., Поліщук О.Ю. взяли участь у проведених у Чернівцях психологічних фестивалях:

Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини», яка відбудеться 26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету та

Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».