Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

На кафедрі педіатрії та медичної генетики відбулися заходи до Дня науки

На кафедрі педіатрії та медичної генетики до Дня науки

к.мед.н., асистент кафедри Хлуновська Л.Ю. провела семінар на тему «Деонтологічні основи проведення наукових досліджень в педіатрії» для студентів 1 групи 2 курсу медичного факультету № 4 (спеціальність «Педіатрія»). Наукова лекція на тему «Сучасні методи статистичної обробки даних при проведені клінічних досліджень» була прочитана к.мед.н., асистентом кафедри Андрійчуком Д.Р. для студентів 4 курсу медичного факультету № 3. Також було проведено круглий стіл на тему «Рідкісні моногенні захворювання: реалії сьогодення» к.мед.н., доц. Ластівкою І.В. з інтернами 2 року навчання зі спеціальності «Внутрішні хвороби».