Студентка БДМУ відзначена дипломом І ступеня

27-29 квітня базі конгрес-центру НОК «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського відбувся XIХ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених, присвячений пам'яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука.

Кафедру педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету під керівництвом професора, д.мед.н. Колоскової Олени Констянтинівни представила Воробель Володимира, студентка 10 групи 5 курсу медичного факультету №1 з доповіддю на тему «Діагностична цінність клініко-анамнестичних показників перебігу астми фізичного навантаження у школярів».Доповідь була високо оцінені науковим комітетом та отримала диплом І ступеня за кращу усну доповідь на секції «Педіатрія».

Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології

26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету у Палаці "Академічний" о 08.30 відбудеться симпозіум "Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології" (Київ-Чернівці-Варшава). Програма конференції додається. Запрошуються всі бажаючі.

Відбулася конференція Асоціації сімейних лікарів

У Палаці «Академічний» 17 квітня кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА провели науково-практичну конференцію Асоціацї сімейних лікарів Чернівецької області «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень».

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт