Викладачі БДМУ провели санітарно-просвітницьку роботу до Дня хворого

Викладачі БДМУ провели санітарно-просвітницьку роботу до Дня хворого

11 лютого – Всесвітній день хворого.Це міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.
З цієї нагоди асистентами кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Залявською О. В. та Горбатюк І. Б. на базі терапевтичного відділення № 1 ЛШМД–Університетська лікарня проведено бесіду серед хворих на тему: «Принципи відновного та профілактичного лікування осіб похилого віку з порушеннями функції опорно-рухового апарату».
Пацієнти отримали інформацію у вигляді флаєрів з комплексом лікувальних фізичних вправ та рекомендацій щодо дієтичного харчування.
Було акцентовано увагу на тому, що тільки щоденний активний спосіб життя з дотриманням режиму дня та дієти, виконанням лікувальної гімнастики, мануальної терапії приведуть до відновлення функції суглобів, що забезпечить тривале зменшення болю, відновлення кісткової і хрящової тканини, зміцнення м'язів, а в загальному – до покращення здоров’я організму в цілому.