Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Викладачі БДМУ беруть участь в Конгресі асоціації пульмонологів Румунії

Впродовж 6-8 жовтня 2016 року в Румунії працюватиме 24 Конгрес національної асоціації пульмонологів. В роботі форуму беруть участь представники ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» – професор Лілія Тородіко, асистенти Інга Єременчук та Ігор Сем’янів, кафедра фтизіатрії та пульмонології. «Вражає чітка організація щодо роботи конгресу вцілому та теплий прийом делегації з України. Приємно бути присутніми та брати участь в дискусіях зі «світилами» світового масштабу у питаннях захворювань органів дихання. Програма форуму дуже насичена, різнопланова та охоплює практично всі проблемні питання респіраторної медицини», – розповідає професор Лілія Тодоріко, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ. Свої доповіді презентували провідні науковці у галузі «Пульмонологія» – представники Румунії, Молдови, США, Великої Британії, Італії, Франції, Молдови, Нідерландів, Турції, Австрії, Бельгії, Німеччини. Знаково, щодо до програми 1-го дня конгресу включена доповідь представника з України – професора Лілії Тодоріко, фахівця БДМУ, що є свідченням того, що проблеми захворювань органів дихання в Україні цікавлять світову пульмонологічну спільноту. Дискусія та полеміка першого дня щодо проблеми туберкульозу; величезне занепокоєння щодо міграційної хвилі об’єднує науковців з різних країн і спонукає до пошуку створення спільних проектів для вивчення проблемних питань респіраторної медицини. На таких форумах створюються платформи для стартапів знакових проектів для науковців України.

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.