Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

За результатами олімпіади студенти БДМУ відзначені наступними дипломами:

Дмитро Юрчик (викладачі – професор Ігор Олійник та асистент Олександр Лазарук) нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Костянтин Сучко (викладач – асистент Андрій Попович) виборов Диплом за ІІІ місце у конкурсах “Діагностика макроскопічних та мікроскопічних проявів патологічних процесів” та “Тестові завдання”.

Уляна Шкрібляк (викладач – асистент Олександра Гарвасюк)  нагороджена Диплом за ІІІ місце у конкурсі “Крок-1”.

Вікторія Шеремет (викладачі – професор Ігор Олійник та асистент Олександр Лазарук) відзначена Диплом за ІІІ місце у конкурсі “Діагностика макроскопічних та мікроскопічних проявів патологічних процесів”.

Інформацію надали: професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва, кафедра патоморфології

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ.

ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ. Упродовж 16-18 квітня в м.Суми відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської предметної олімпіади з дисципліни “Патологічна анатомія” та наукова конференція.

Студенти Буковинського державного медичного університету гідно представили навчальний заклад на науковому форумі та  нагороджені дипломами за призові місця в окремих номінаціях:

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Семінар-нарада завідувачів кафедрами мовознавчих дисциплін медичних вишів України – нові перспективи співпраці

Близько сорока фахівців дисциплін мовознавчого циклу з усіх медичних навчальних закладів України зібралося у стінах Івано-Франківського національного медичного університету 20-21 вересня, де на кафедрі мовознавства було проведено семінар-нараду завідувачів кафедр (курсів) української, латинської та іноземних мов.