Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

В БДМУ вшанували жертв Чорнобильської трагедії.

Цьогоріч виповнюється 32 річниця найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській АЕС,катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках.

Про цю трагічну подію важко згадувати, страх проймає душу при згадці про мільйони загиблих людей, які помирають повільно, але в тяжких муках. Ще багато століть ця трагедія буде нагадувати про себе вадами новонароджених та смертями.

До Дня пам’яті про чорнобильську трагедію старшим викладачем кафедри суспільних наук та українознавства  Потаповою Л.Б. та викладачем коледжу Андрієць В.І. разом зі студентами І курсу спеціальності «Медсестринство» (на основі базової середньої освіти та на основі повної середньої освіти) коледжу БДМУ проведено круглий стіл на тему «Чорнобиль- скорбота пам’яті людської»

На заході студенти мали змогу поглибити свої знання про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я людини.

Найбільша техногенна катастрофа

26 квітня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я доцентом Ельвірою Ясинською зі студентами 4 курсу проведено обговорення 32 річниці Чорнобильської катастрофи.

В цей день на Чорнобильській атомній електростанції відбулася наймасштабніша в світі техногенна катастрофа, яка призвела до тяжких екологічних, медичних та соціально-економічних наслідків.

Масштаб Чорнобильської аварії сколихнув увесь світ. Вона примусила людство задуматись над попередженням та запобіганням подібних ситуацій.
Четвер, 26 квітня 2018

Студентка БДМУ отримала Диплом І ступеня за доповідь на конференції

24-26 березня 2016 року на базі Івано–Франківського національного медичного університету відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». У конференції взяли участь понад 150 студентів і молодих вчених з одинадцяти медичних вишів України і представили близько 350 доповідей з різних напрямків медицини.

Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада 2016 року в м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.

Студентка БДМУ отримала Диплом на конкурсі студентських наукових робіт

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 р.

Студентка БДМУ отримала стипендію Президента України

У залі Вченої ради Київського Політехнічного Інституту 31 жовтня відбулося вручення стипендії Президента України.