В БДМУ вшанували жертв Чорнобильської трагедії.

В БДМУ вшанували жертв Чорнобильської трагедії.
Цьогоріч виповнюється 32 річниця найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській АЕС,катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках.
 
Про цю трагічну подію важко згадувати, страх проймає душу при згадці про мільйони загиблих людей, які помирають повільно, але в тяжких муках. Ще багато століть ця трагедія буде нагадувати про себе вадами новонароджених та смертями.
 
До Дня пам’яті про чорнобильську трагедію старшим викладачем кафедри суспільних наук та українознавства  Потаповою Л.Б. та викладачем коледжу Андрієць В.І. разом зі студентами І курсу спеціальності «Медсестринство» (на основі базової середньої освіти та на основі повної середньої освіти) коледжу БДМУ проведено круглий стіл на тему «Чорнобиль- скорбота пам’яті людської»
 
На заході студенти мали змогу поглибити свої знання про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я людини.
 
Найбільша техногенна катастрофа
 
26 квітня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я доцентом Ельвірою Ясинською зі студентами 4 курсу проведено обговорення 32 річниці Чорнобильської катастрофи.
 
В цей день на Чорнобильській атомній електростанції відбулася наймасштабніша в світі техногенна катастрофа, яка призвела до тяжких екологічних, медичних та соціально-економічних наслідків.
 
Масштаб Чорнобильської аварії сколихнув увесь світ. Вона примусила людство задуматись над попередженням та запобіганням подібних ситуацій.
Четвер, 26 квітня 2018